Jsme předním výrobcem zdravotnických a hygienických prostředků ve střední Evropě.

Jsme hrdým pokračovatelem rodinné společnosti Batist založené v roce 1992.

Obvazy a obinadla
Obvazy a obinadla

Pletená obinadla

Pletená obinadla

Charakteristika: obinadla jsou pletená z viskózové a polyesterové střiže, která jim dodává potřebnou jemnost, savost a prodyšnost. Jsou pletena v šíři, což zaručuje pevný a netřepivý okraj. Široká škála velikostí, lze použít na všechny části těla. Sterilní a nesterilní verze.

Použití: Vhodné k fixaci krytí rány.

Tamponádní obinadla

Tamponádní obinadla

Charakteristika: tamponádní obinadlo je vyrobeno z kvalitní viskózové a polyesterové střiže, která jim dodává potřebnou jemnost, savost a prodyšnost. Jsou pletena v šíři 1 cm až 4 cm a mají pevný a netřepivý okraj.

Použití: K tamponádě dutin ran a píštělových kanálů a chirurgicky invazivnímu, krátkodobému ošetření ran při operačních zákrocích.

Šátek trojcípý

Šátek trojcípý

Charakteristika: Trojcípý šátek je vyroben z úpletu viskózové a polyesterové střiže, nebo druhá varianta z netkaného textilu. Zajišťuje pevnost a prodyšnost při nošení. Z úpletu nabízíme dvě rozměrové varianty, volitelné podle velikosti fixované oblasti. Šátky jsou jednotlivě baleny do folie a okamžitě použitelné k předlékařské první pomoci i ambulantní péči.

Použití: Široké uplatnění jakéhokoliv poranění, používá se jako fixační obvaz ke znehybnění horních a dolních končetin a k ošetření jednotlivých částí hlavy.